0422 323 43 46 - 0544 696 24 44

İnternet Reklamları

Google Reklamları

Google reklamları; siteniz, belli bir ürününüz gibi birçok konuda arama sonuçlarında kullanıcılara gösterecek şekilde reklam çalışmalarınızı yapar ve bu reklam çalışmaları ile işletmenizin gelirini artırmayı hedefler.

İşletmenizi tanıtan bir sayfaya google reklamı vermek, sizin belirlediğiniz anahtar kelimelerde arama yapan kullanıcıların size ulaşmasını sağlar, kullanıcı bağlantıyı ziyaret ederek ürününüz hakkında yada işletmeniz hakkında kısa yoldan bilgi edinir.

Y Yazılım olarak sizlerin adına Google reklamlarınızı yönetiyoruz. Google reklam çalışması öncesinde sektörünüz hakkında önce bir ön inceleme yapıyor ve bu bilgilerin ışığında reklam çalışmalarınız için kollarımızı sıvıyoruz. Sonrasında ise belli aralıklar ile size reklam raporlarını sunuyor ve google reklamlarınızın ne oranda etkili olduğunu birlikte inceliyoruz.Facebook - İnstagram Reklamları

Sosyal medya platformları içinde şüphesiz en fazla öne çıkanı Facebook’ tur. Bundan dolayı Facebook’ un reklam konusunda da önemi azımsanamayacak kadar yüksektir. İşletmenizin, sayfanızın, ürününüzün direk olarak istediğiniz hedef kitlelere ulaşabilmesi Facebook reklamları sayesinde mümkün.

Y Yazılım olarak sizlere Facebook reklam yönetimi konusunda hizmet veriyoruz. Sektörünüzde ki anahtar kelimeleri, sektörleri ve hedef kitlenizi belirledikten sonra reklamlarınızı yayınlıyoruz. Bu süreçte ise yine sizler ile istatiksel raporları belli aralıklar ile paylaşıyoruz.

Malatya Yazılım, Malatya Grafik Tasarım, Malatya Reklam

İşletmenizin kapılarını dünyaya açın.

İşletmenizin reklamlarını internet ortamında yayınlayarak bilinirliğinizi artırabilir ve kazancınızı katlayabilirsiniz. Google - Facebook - İnstagram Reklam Yönetimi için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz...